EN PL Wybierz język: 

hi - concept

tworzymy nowe okazje
i obracamy je
w rzeczywistość

Czystość i dezynfekcja odgrywają kluczową rolę we współczesnym gospodarstwie. Używanie bezpiecznych i niezawodnych produktów ma ogromne znaczenia. Użycie produktów linii HI - CONCEPT pomoże Państwu zminimalizować ryzyko zakażenia oraz uniemożliwi wprowadzanie chorobotwórczych patogenów na teren Państwa gospodarstwa.

Linia produktów HI-CONCEPT:

HI – NET jest zagęszczonym zasadowym środkiem czyszczącym o pieniącym dzialaniu. Jest odpowiedni do mycia pojazdów (traktory, zwierzęcy transport,..), budynków gospodarskich, maszyn i wyposażenia.

Oparty na nadtlenku wodoru, HI - Aquanet jest optymalnym systemem czyszczącym pojników. Produkt usuwa wszystkie organiczne osady jak również osady z dodatków, leków itp.

HI - 7 jest znakomitym produktem do dezynfekcji w pomieszczeniach dla drobiu, trzody chlewnej i bydła, a także w wylęgarniach, rzeźniach i zakładach rozbioru mięsa. Ponadto, HI- 7 jest używany do dezynfekowania rządzeń udojowych, wentylatorów, pojazdów, narzędzi. Hi - 7 ma bakteriobójcze, grzybobójcze. Nie jest rakotwórczy dla ludzi, nie jest toksyczny dla zwierząt. Jest przyjazny dla środowiska. Europejska rejestracja: 7608B.

HI- Cal jest kwaśnym detergentem o silnie pieniącym się dzialaniu. Hi - Cal jest odpowiedni do usuwania osadów. HI - Cal sprawia, że powierzchnie świecą jakby były nowe.

HI - Sweep jest miękkim, czyszczącym i dezynfekcjącym mydłem w płynie.Jest doskonały dla higienicznej dezynfekcji rąk.

HI - Aquapur jest skoncentrowanym środkiem zakwaszającym zawierającym pierwiastki śladowe. Dlatego jest to również środek konserwując pasze zwierzęce i uzupełnienie paszy dla świń i drobiu.